SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skövde Allmänna Idrottsklubb
Fotboll

Kommande matcher
MAJ 2024
 
30
20:15
tor
20:15    
P15 Födda 2009, Södermalms IP konstgräs
Skövde AIK Röd - Skara FC vit  -      
31
17:30
fre
17:30    
P13 Födda 2011, Tidavallen B-plan
IFK Tidaholm - Skövde AIK Vit  -      
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
F8 Födda 2016, Orkanvallen Skultorp
 
Skultorps IF, Mariestads BOIS FF - Skövde AIK F2016 Röd  -      
01
09:30
lör
09:30    
P8 Födda 2016, Vänershofs IP Mariestad
 
- Skövde AIK Lag VIT  -      
01
10:00
lör
10:00    
P12 Födda 2012, Lillegårdens IP
Skövde AIK Röd - Mariestads BK Blå  -      
01
10:15
lör
10:15    
P8 Födda 2016, Vänershofs IP
 
- Skövde AIK Lag VIT/RÖD  -      
01
11:00
lör
11:00    
P14 Födda 2010, Lekevi IP Nedre-plan
IFK Mariestad - Skövde AIK Vit  -      
01
11:00
lör
11:00    
P12 Födda 2012, Vänershofs IP B
Mariestads BK Röd - Skövde AIK Röd/Vit  -      
01
11:00
lör
11:00    
P10 Födda 2014, Sportvallen B
Stenstorps IF - Skövde AIK Röd/Vit  -      
01
14:00
lör
14:00    
P19, Södermalms IP konstgräs
P19 » 
Skövde AIK - Mjällby AIF
  -      
01
14:00
lör
14:00    
P10 Födda 2014, Lillegårdens IP
Skövde AIK Röd - Mariestads BK Röd  -      
01
14:15
lör
14:15    
P17, Askims IK
 
P17 » 
Askims IK - Skövde Allmänna Idrottsklubb P17
  -      
01
14:15
lör
14:15    
P17, Kobbegården 1 Konstgräs
P17 » 
Askims IK - Skövde AIK
  -      
02
sön
00:00    
P11 Födda 2013, Lillegårdens IP
Skövde AIK Röd/Vit -   -      
02
09:00
sön
09:00    
 
- Skövde AIK Röd  -      
02
09:30
sön
09:30    
 
Skövde AIK Lag RÖD -   -      
02
09:30
sön
09:30    
 
Skövde AIK Lag GRÖN -   -      
02
10:00
sön
10:00    
F9 Födda 2015, Ardala IP
 
Junicupen - Skövde AIK F2015  -      
02
10:00
sön
10:00    
 
Rackeby IK, Skara FC, Lidköpings FK - Skövde AIK F2016 Vit  -      
02
11:00
sön
11:00    
P13 Födda 2011, Guldkroksvallen B-plan
IFK Hjo - Skövde AIK Vit  -      
02
11:00
sön
11:00    
P11 Födda 2013, Västerby IP B-plan
Götene IF Blå - Skövde AIK Vit/Röd  -      
02
11:30
sön
11:30    
P10 Födda 2014, Lillegårdens IP Konstgräset
Skövde AIK Vit - Ekedalens SK   -      
02
11:30
sön
11:30    
P10 Födda 2014, Lillegårdens IP Konstgräset
Skövde AIK Röd - Ulvåkers IF Röd  -      
02
13:00
sön
13:00    
Juniorlag, Åbrovallen B
Ulvåkers/Väring - Skövde AIK  -      
02
14:00
sön
14:00    
P16, Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
P16 » 
Skövde AIK - Backatorp IF
  -      
02
15:00
sön
15:00    
P14 Födda 2010, Torsbovallen B-plan
Trollhättans BoIS Svart - Skövde AIK Röd  -      
02
15:45
sön
15:45    
P11 Födda 2013, Lillegårdens IP, 7 mot 7
Skövde AIK Vit - Tibro AIK FK Gul  -      
02
15:45
sön
15:45    
P11 Födda 2013, Lillegårdens IP, 7 mot 7
Skövde AIK Röd - Skara FC Vit  -      
02
16:00
sön
16:00    
P13 Födda 2011, Ågårdsvallen A
Lidköpings FK - Skövde AIK Röd  -      
02
17:00
sön
17:00    
A-lag, Påskbergsvallen
A-lag » 
Varbergs BoIS FC - Skövde AIK
  -      
02
17:00
sön
17:00    
P12 Födda 2012, Guldkroksvallen Kommun 1
IFK Hjo Vit - Skövde AIK Svart  -      
02
17:30
sön
17:30    
P13 Födda 2011, Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
Skövde AIK RödVit - Töreboda IK  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2024
 
27
18:30
mån
18:30    
P13 Födda 2011, Karstorp Nedre
Skövde AIK Vit - Tibro AIK FK Gul6  -  0  
 
26
17:30
sön
17:30    
Falköpings FK Röd - Skövde AIK Vit  -      
26
17:00
sön
17:00    
P13 Födda 2011, Molidens IP
BK Trix - Skövde AIK RödVit3  -  1  
26
17:00
sön
17:00    
P11 Födda 2013, Tångavallen B
Kinnarp-Slutarps IF - Skövde AIK Röd/Vit  -      
26
16:30
sön
16:30    
P14 Födda 2010, Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
Skövde AIK Röd - Norrby IF Vit0  -  3  
26
14:45
sön
14:45    
P16, Näset Yuncture Arena
P16 » 
Utsiktens BK - Skövde AIK
1  -  0  
26
14:10
sön
14:10    
F9 Födda 2015, Konstgräset
Skövde AIK Rutig - SAIK Rutig - Våmbs IF m.fl.  -      
26
14:00
sön
14:00    
F9 Födda 2015, Hörnebo IP, Solgatan, 543 34 Tibro
 
Hörnebo - Skövde AIK F2015  -      
26
13:00
sön
13:00    
A-lag, Södermalms IP
A-lag » 
Skövde AIK - Östers IF
1  -  2  
26
13:00
sön
13:00    
Juniorlag, Lillegårdens IP, A-plan
Skövde AIK - Falköpings FK 4  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 
Guldpartner
Röd Partner
Annonser